MultiValueField (2.0.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Field
nl: Veld

en: General
nl: Algemeen

en: Field Type
nl: Veldtype

en: Field Name
nl: Veldnaam

en: Display type
nl: Weergavetype

en: This field stores the ID of an image file as an integer value.
nl: Dit veld slaat het ID van een afbeeldingsbestand op als een integer.

en: Entity display
nl: Entiteitsweergave
