MultiValueField (2.0.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Field
pl: Pole

en: General
pl: Ogólne

en: Index
pl: Indeks

en: Field Type
pl: Typ pola

en: Display type
pl: Wyświetl typ

en: This field stores the ID of an image file as an integer value.
pl: To pole przechowuje ID pliku obrazka jako liczbę całkowitą.

en: Entity display
pl: Wyświetlanie encji
