MultiValueField (2.0.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Field
tr: Alan

en: General
tr: Genel

en: Index
tr: Dizin

en: Field Type
tr: Alan Tipi

en: Display type
tr: Gösterim türü

en: This field stores the ID of an image file as an integer value.
tr: Bu alan bir resim dosyasının ID'sini tamsayı bir değer olarak saklar.

en: Entity display
tr: Varlık görünümü
