MultiValueField (8.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Field
gl: Campo

en: General
gl: Xeral

en: Index
gl: Índice

en: Display type
gl: Tipo de vista

en: This field stores the ID of an image file as an integer value.
gl: Este campo almacena o ID dun arquivo da imaxe como un valor de número enteiro.
