MultiValueField (8.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Field
sv: Fält

en: General
sv: Allmän

en: Index
sv: Förteckning

en: Field Type
sv: Fälttyp

en: Display type
sv: Typ av visning

en: This field stores the ID of an image file as an integer value.
sv: Detta fält lagrar ID-numret för en bild som ett heltalsvärde.

en: Entity display
sv: Visning av objekt
