MultiValueField (8.x-1.0-rc1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Field
fa: فیلد

en: ID
fa: شناسه

en: General
fa: عمومی

en: Index
fa: شاخص

en: Display type
fa: نوع نمایش

en: This field stores the ID of an image file as an integer value.
fa: این فیلد، شناسه یک فایل تصویر را به صورت یک مقدار عددی ذخیره می‌کند.

en: Entity display
fa: نمایش عنصر
