MultiValueField (8.x-1.0-rc1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Field
lv: Lauks

en: General
lv: Galvenie

en: Index
lv: Rādītājs

en: Field Type
lv: Laika Veids

en: Display type
lv: Attēlojuma veids

en: This field stores the ID of an image file as an integer value.
lv: Lauks glabā attēla ID kā veselu skaitli.
