MultiValueField (8.x-1.0-rc3) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Field
da: Felt

en: General
da: Generelt

en: Index
da: Indeks

en: Field Type
da: Felttype

en: Field Name
da: Feltnavn

en: Display type
da: Display-type

en: Number of fields
da: Antal felter

en: This field stores the ID of an image file as an integer value.
da: Dette felt gemmer IDet på en billedfil som et heltal.
