Multiversion (8.x-1.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Created
pl: Utworzono

en: Revision ID
pl: ID wersji

en: Revisions
pl: Wersje

en: Workspace
pl: Obszar roboczy

en: @type: added %info.
pl: @type: dodano %info.

en: @type: updated %info.
pl: @type: zaktualizowano %info.

en: The revision ID.
pl: ID wersji

en: Current workspace
pl: Bieżący obszar roboczy

en: Workspace switcher
pl: Przełącznik obszaru roboczego

en: Add workspace
pl: Dodawanie obszaru roboczego

en: Workspaces
pl: Obszary robocze

en: Create and manage workspaces.
pl: Tworzenie i zarządzanie obszarami roboczymi

en: Administer workspaces
pl: Administrowanie obszarami roboczymi

en: Edit workspace %label
pl: Edytuj obszar roboczy %label

en: Workspace ID
pl: ID obszaru roboczego

en: Workspace %info has been created.
pl: Utworzono obszar roboczy %info.

en: Workspace %info has been updated.
pl: Uaktualniono obszar roboczy  %info.

en: The workspace could not be saved.
pl: Obszar roboczy nie mógł zostać zapisany.

en: The workspace ID.
pl: ID obszaru roboczego.
