Multiversion (8.x-1.0-alpha3) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: Created
sv: Skapad

en: Revision ID
sv: Versions-ID

en: Revisions
sv: Versioner

en: Workspace
sv: Arbetsyta

en: @type: added %info.
sv: @type: lades till %info.

en: @type: updated %info.
sv: @type: uppdaterades %info.

en: The revision ID.
sv: ID-nummer för versionen.

en: Current workspace
sv: Nuvarande arbetsyta

en: Workspace switcher
sv: Omkopplare för arbetsyta

en: Add workspace
sv: Lägg till arbetsyta

en: Workspaces
sv: Arbetsytor

en: Create and manage workspaces.
sv: Skapa och hantera arbetsytor

en: Administer workspaces
sv: Administrera arbetsytor

en: Edit workspace %label
sv: Redigera arbetsyta %label

en: Workspace ID
sv: ID-nummer för arbetsyta.

en: Workspace %info has been created.
sv: Arbetsyta %info har skapats.

en: Workspace %info has been updated.
sv: Arbetsyta %info har uppdaterats.

en: The workspace could not be saved.
sv: Arbetsytan kunde inte sparas.

en: The workspace ID.
sv: ID-numret för arbetsyta.
