Multiversion (8.x-1.0-alpha4) - en to et translation catalogue (20 entries)

en: Label
et: Nimetus

en: Created
et: Loodud

en: Revision ID
et: Versiooni ID

en: Revisions
et: Redaktsioonid

en: Workspace
et: Tööruum

en: @type: added %info.
et: @type: lisatud %info.

en: @type: updated %info.
et: @type: uuendatud %info.

en: The revision ID.
et: Redaktsiooni ID.

en: Current workspace
et: Aktiivne tööruum

en: Workspace switcher
et: Tööruumi vahetaja

en: Add workspace
et: Lisa tööruum

en: Workspaces
et: Tööruumid

en: Create and manage workspaces.
et: Loo ja halda tööruume.

en: Administer workspaces
et: Halda tööruume

en: Edit workspace %label
et: Muuda tööruumi %label

en: Workspace ID
et: Tööruumi ID

en: Workspace %info has been created.
et: Tööruum %info on loodud.

en: Workspace %info has been updated.
et: Tööruum %info on uuendatud.

en: The workspace could not be saved.
et: Tööruumi ei saanud salvestada.

en: The workspace ID.
et: Tööruumi ID.
