Multiversion (8.x-1.0-alpha4) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Label
lv: Etiķete

en: Created
lv: Izveidots

en: Revision ID
lv: Revīzijas ID

en: Revisions
lv: Revīzijas

en: Workspace
lv: Darbvieta

en: Add workspace
lv: Pievienot darbvietu
