Multiversion (8.x-1.0-alpha4) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Label
ro: Etichetă

en: Created
ro: Creat

en: Revision ID
ro: ID-ul revizuirii

en: Revisions
ro: Revizii

en: @type: added %info.
ro: @type: adăugat %info.

en: @type: updated %info.
ro: @type: actualizat %info.

en: The revision ID.
ro: ID-ul reviziei.
