Multiversion (8.x-1.0-alpha4) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Label
sk: Označenie

en: Created
sk: Vytvorené

en: Revision ID
sk: ID revízie

en: Revisions
sk: Revízie

en: @type: added %info.
sk: @type: %info bol pridaný.

en: @type: updated %info.
sk: @type: %info bol aktualizovaný.
