Multiversion (8.x-1.0-beta30) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: Created
jv: Digawé

en: Revision ID
jv: ID revisi

en: Owner
jv: Sing duwé

en: Revert
jv: Baléknā

en: Revisions for %title
jv: Pengubahan kanggo %title

en: Revision
jv: Perubahan

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
jv: Nggoléki kanggo rong tetembungan sing béda nganggo huruf gédhé <strong>OR</strong>. Contoné, <strong>kucing OR segawon</strong>.

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
jv: Panggolèkan Sampéyan nggunakno kakèhan ekspresi AND / OR. Namung @count tetembungan pertama sing bisa dilebokaké ing panggolèkan iki.
