Multiversion (8.x-1.0-beta30) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Owner
ka: მფლობელი

en: Revert
ka: დაბრუნება
