Multiversion (8.x-1.0-beta30) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Created
lt: Sukurta

en: Revision ID
lt: Versijos ID

en: Owner
lt: Savininkas

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Revisions for %title
lt: %title versijos

en: Revision
lt: Versija

en: Changed
lt: Pakeista

en: Workspace
lt: Darbalaukis

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
lt: Ieškoti bet kurį iš dviejų terminų naudokite <strong>OR</strong>. Pvz.: <strong>katės OR šunys</strong>.

en: @date by @username
lt: @username - @date
