Multiversion (8.x-1.0-beta30) - en to pl translation catalogue (31 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: Created
pl: Utworzono

en: Revision ID
pl: ID wersji

en: Owner
pl: Właściciel

en: Revert
pl: Przywróć

en: Revisions for %title
pl: Wersje dla %title

en: Revision
pl: Wersja

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Workspace
pl: Obszar roboczy

en: Do you really want to continue?
pl: Czy chcesz kontynuować?

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
pl: Operator <strong>OR</strong> (pisany wielkimi literami) umożliwia wyszukanie jednego lub drugiego z rozdzielonych nim słów. Przykład: <strong>koty OR psy</strong>.

en: Publishing status
pl: Status publikacji

en: Current revision
pl: Bieżąca wersja

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
pl: Twoje wyszukiwanie zawierało zbyt wiele wyrażeń i/lub. Tylko pierwsze @count wyrażeń zostało uwzględnionych w wyszukiwaniu.

en: Revision translation affected
pl: Tłumaczenie wersji

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
pl: Informuje czy ostatnia edycja tłumaczenia należy do bieżącej wersji.

en: @date by @username
pl: @date przez @username

en: You must include at least one keyword to match in the content, and punctuation is ignored. | You must include at least one keyword to match in the content. Keywords must be at least @count characters, and punctuation is ignored.
pl[0]: Należy podać przynajmniej jedno słowo kluczowe pasujące do treści, znaki interpunkcyjne są ignorowane.
pl[1]: Należy podać przynajmniej jedno słowo kluczowe pasujące do treści. Słowa kluczowe muszą mieć co najmniej @count znaki, znaki interpunkcyjne są ignorowane.
pl[2]: Należy podać przynajmniej jedno słowo kluczowe pasujące do treści. Słowa kluczowe muszą mieć co najmniej @count znaków, znaki interpunkcyjne są ignorowane.

en: @langname revisions for %title
pl: Wersje %title w języku @langname

en: Current workspace
pl: Bieżący obszar roboczy

en: Administer workspaces
pl: Administrowanie obszarami roboczymi

en: Workspace ID
pl: ID obszaru roboczego

en: Default revision
pl: Domyślna wersja

en: The workspace name.
pl: Nazwa obszaru roboczego.

en: The workspace owner.
pl: Właściciel obszaru roboczego.

en: The time that the workspace was last edited.
pl: Data ostatniej edycji obszaru roboczego.

en: Set as current revision
pl: Ustaw jako bieżącą wersję

en: A boolean indicating the published state.
pl: Wartość binarna wskazująca status publikacji.

en: Workspace name
pl: Nazwa obszaru roboczego

en: A flag indicating whether this was a default revision when it was saved.
pl: Znacznik informujący o tym czy w trakcie zapisu była to domyślna wersja.
