Multiversion (8.x-1.0-beta30) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: Created
sk: Vytvorené

en: Revision ID
sk: ID revízie

en: Owner
sk: Vlastník

en: Revert
sk: Vrátiť

en: Revisions for %title
sk: Verzie %title

en: Revision
sk: Revízia

en: Changed
sk: Zmenené

en: Do you really want to continue?
sk: Naozaj chcete pokračovať?

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
sk: Na vyhľadanie jedného z dvoch slov použite <strong>OR</strong>. Napr. <strong>mačka OR pes</strong>.

en: Current revision
sk: Aktuálna revízia
