Multiversion (8.x-1.0-beta31) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: Created
bs: Kreiran

en: Revert
bs: Vratiti

en: Revisions for %title
bs: Revizije za %title

en: Revision
bs: Revizije

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
bs: Traži bilo koju od dvije riječi s velikim <strong>OR</strong>. Na primjer, <strong>pas OR mačka</strong>.
