Multiversion (8.x-1.0-beta31) - en to ca translation catalogue (25 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: Created
ca: Creat

en: Revision ID
ca: ID de la revisió

en: Owner
ca: Propietari

en: Revisions for %title
ca: Revisions per %title

en: Revision
ca: Revisió

en: Changed
ca: Canviat

en: Workspace
ca: Espai de treball

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
ca: Cerqueu per qualsevol dels dos termes amb <strong>OR</strong> en majúscules. Per exemple, <strong>gossos OR gats</strong>.

en: Publishing status
ca: Estat de la publicació

en: Current revision
ca: Revisió actual

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
ca: La vostra cerca usa massa expressions AND/OR. Només els primers @count termes s'han inclòs en aquesta cerca.

en: Revision translation affected
ca: Revisió de la traducció afectada

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
ca: Indica si la darrera edició d'una traducció pertany a la revisió actual.

en: @date by @username
ca: @date per @username

en: Current workspace
ca: Espai de treball actual

en: Administer workspaces
ca: Administra els espais de treball

en: Workspace ID
ca: Identificador de l'espai de treball

en: Default revision
ca: Revisió per defecte

en: The workspace name.
ca: El nom de l'espai de treball.

en: The workspace owner.
ca: El propietari de l'espai de treball.

en: The time that the workspace was last edited.
ca: La data en què es va editar per darrer cop aquest espai de treball.

en: A boolean indicating the published state.
ca: Un booleà indicant l'estat de publicació.

en: Workspace name
ca: Nom de l'espai de treball
