Multiversion (8.x-1.0-beta31) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Revision ID
el: ID αναθεώρησης

en: Owner
el: Ιδιοκτήτης

en: Revert
el: Επαναφορά

en: Revisions for %title
el: Αναθεωρήσεις του %title

en: Revision
el: Αναθεώρηση

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
el: Αναζήτηση για έναν από τους δύο όρους χρησιμοποιώντας το <strong>OR</strong> σε κεφαλαία. Για παράδειγμα, <strong>γάτες OR σκύλοι</strong>.

en: Publishing status
el: Κατάσταση δημοσίευσης

en: Current revision
el: Τρέχουσα αναθεώρηση

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
el: Η αναζήτησή σας χρησιμοποίησε υπερβολικά πολλές εκφράσεις AND/OR. Μόνο οι αρχικοί @count όροι συμπεριλήφθηκαν στην αναζήτηση.
