Multiversion (8.x-1.0-beta31) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Operations
fa: عملیات

en: Type
fa: نوع

en: ID
fa: شناسه

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Revision ID
fa: شناسه نسخه

en: Owner
fa: مالک

en: Revert
fa: بازگشت

en: Revisions for %title
fa: نسخه‌های %title

en: Revision
fa: نسخه

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Workspace
fa: فضای کار

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
fa: جستجوی برای هر دو واژه با استفاده از <strong>OR</strong> به صورت حروف بزرگ. به طور مثال، <strong>گربه‌ها OR سگ‌ها</strong>.

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
fa: تعداد عبارت‌های AND/OR در جستجوی شما بیش از اندازه بود. تنها @count عبارت اول در جستجو لحاظ شدند.
