Multiversion (8.x-1.0-beta31) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Revision ID
km: លេខ​សម្គាល់​ការពិនិត្យ​ឡើងវិញ

en: Owner
km: ម្ចាស់​កម្ម​សិទ្ធិ

en: Revert
km: ត្រឡប់​ទៅ​ដើម

en: Revisions for %title
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ​សម្រាប់​ %title

en: Revision
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
km: ស្វែងរក​ពាក្យ​ទាំងពីរ​ដោយ <strong>OR</strong> ជា​អក្សរ​ធំ ។ ឧទាហរណ៍<strong>cats OR dogs</strong> ។
