Multiversion (8.x-1.0-beta31) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Type
ku: جۆر

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Revision ID
ku: IDی پێداچوونەوە

en: Owner
ku: خاوەن

en: Revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی

en: Revisions for %title
ku: پێداچوونەوەکانی %title

en: Revision
ku: پێداچوونەوە
