Multiversion (8.x-1.0-beta31) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Operations
mr: कृती

en: Type
mr: प्रकार

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Owner
mr: मालक
