Multiversion (8.x-1.0-beta31) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Revision ID
sl: ID različice

en: Owner
sl: Lastnik

en: Revert
sl: Povrni

en: Revisions for %title
sl: Različice za %title

en: Revision
sl: različice

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
sl: Za iskanje obeh besed uporabi <strong>OR</strong> z velikimi črkami. Na primer, <strong>mačke OR psi</strong>.
