Multiversion (8.x-1.0-beta32) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Revision ID
az: Reviziya ID

en: Owner
az: Sahib

en: Revert
az: Qaytarma

en: Revisions for %title
az: %title üçün düzəlişlər

en: Revision
az: Reviziya

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Workspace
az: İş sahəsi

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
az: <strong>OR</strong> böyük hərfi olan iki termindən birini axtarın. Məsələn, <strong>pişiklər və ya itlər</strong>.

en: Publishing status
az: Nəşr statusu

en: Current revision
az: Cari təftiş
