Multiversion (8.x-1.0-beta32) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Owner
kn: ಮಾಲಿಕ

en: Revert
kn: ಮರಳಿಸು

en: Revision
kn: ಪುನರಾವಲೋಕನ:

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ
