Multiversion (8.x-1.0-beta32) - en to no translation catalogue (29 entries)

en: Operations
no: Handlinger

en: Created
no: Opprettet

en: Revision ID
no: ID for revisjonen

en: Owner
no: Eier

en: Revert
no: Tilbakefør til tidligere versjon

en: Revisions for %title
no: Versjoner for %title

en: Revision
no: Versjon

en: Changed
no: Endret

en: Workspace
no: Arbeidsområde

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
no: Søk etter den ene eller den andre av de to uttrykkene med kapitalisert <strong>OR</strong>. For eksempel, <strong>katter OR hunder</strong>.

en: Publishing status
no: Publiseringsstatus

en: Current revision
no: Nåværende revisjon

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
no: Ditt søk har for mange AND/OR-uttrykk. Bare de første @count termene ble tatt hensyn til i dette søket.

en: Revision translation affected
no: Revisjonsoversettelse berørt

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
no: Angir om den siste redigeringen av en oversettelse tilhører nåværende revisjon.

en: @date by @username
no: @date av @username

en: You must include at least one keyword to match in the content, and punctuation is ignored. | You must include at least one keyword to match in the content. Keywords must be at least @count characters, and punctuation is ignored.
no[0]: Du må inkludere minst ett søkeord som skal matche innholdet, skilletegn som komma og punktum ignoreres.
no[1]: Du må inkludere minst ett søkeord som skal matche innholdet. Søkeord må være minst @count tegn og skilletegn som komma og punktum ignoreres.

en: @langname revisions for %title
no: @langname revisjoner for %title

en: Current workspace
no: Gjeldende arbeidsområde

en: Administer workspaces
no: Administrer arbeidsområder

en: Workspace ID
no: Arbeidsområde-ID

en: Default revision
no: Standard revisjon

en: The workspace name.
no: Navnet til arbeidsområdet.

en: The workspace owner.
no: Eieren av arbeidsområdet.

en: The time that the workspace was last edited.
no: Tidspunktet da arbeidsområdet sist ble endret.

en: Set as current revision
no: Sett som nåværende revisjon

en: A boolean indicating the published state.
no: Boolsk verdi som angir publisert status.

en: Workspace name
no: Arbeidsområde-navn

en: A flag indicating whether this was a default revision when it was saved.
no: Et flagg som indikerer hvorvidt dette var en standard revisjon da den ble lagret.
