Multiversion (8.x-1.0-beta33) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: Created
af: Geskep

en: Revert
af: Rol terug

en: Revision
af: Weergawe
