Multiversion (8.x-1.0-beta33) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Owner
eu: Jabea

en: Revisions for %title
eu: %title(e)ko berrikuspenak

en: Revision
eu: Berrikuspena

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Publishing status
eu: Argitaratze egoera
