Multiversion (8.x-1.0-beta33) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: Created
fi: Luotu

en: Revision ID
fi: Version ID

en: Owner
fi: Omistaja

en: Revert
fi: Palauta käyttöön

en: Revisions for %title
fi: Kirjoituksen %title versiot

en: Revision
fi: Versio

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Do you really want to continue?
fi: Haluatko varmasti jatkaa?

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
fi: Etsi joko kahta termiä isoilla kirjaimilla <strong>TAI</strong>. Esimerkiksi <strong>kissoja TAI koiria</strong>.

en: Publishing status
fi: Julkaisun tila

en: Current revision
fi: Nykyinen versio

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
fi: Hakusi käytti liian montaa JA/TAI-lausetta. Vain ensimmäiset @count hakusanaa sisällytettiin hakuun.

en: @date by @username
fi: @date kirjoittajalta @username

en: Default revision
fi: Oletusversio
