Multiversion (8.x-1.0-beta33) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Operations
is: Atgerðir

en: Type
is: Slag

en: Created
is: Stovnað

en: Revert
is: Vend aftur

en: Revisions for %title
is: Útgávur av %title

en: Revision
is: Útgáva

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
is: Leita eftir annað av orðunum við at skriva <strong>OR</strong> við stórum millum orðini. Til dømis <strong>kettur OR hundar</strong>.
