Multiversion (8.x-1.0-beta33) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Changed
sr: Промењен
