Multiversion (8.x-1.0-beta34) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: Revision ID
be: ID версіі

en: Owner
be: Уладальнік

en: Revert
be: Вярнуць да ранейшага стану

en: Revisions for %title
be: Версіі %title

en: Revision
be: Версія

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
be: <strong>OR</strong> з загалоўных літар шукае па любым з двух тэрмінаў. Напрыклад, <strong>каты ЦІ сабакі</strong>.

en: Publishing status
be: Статус публікацыі

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
be: У вашым пошуке вы выкарыстоўвалі занадта шмат AND/OR выразаў. Толькі першыя ўмовы @count былі ўключаны ў  гэты пошук.

en: Default revision
be: Прадвызначаная версія

en: A flag indicating whether this was a default revision when it was saved.
be: Прадвызначаны пераклад
