Multiversion (8.x-1.0-beta34) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: Revert
eo: Malfari

en: Revisions for %title
eo: Revizioj por %title

en: Revision
eo: Revizio

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
eo: Serĉu por unu el la du terminoj kun majusklaj literoj <strong>OR</strong>.Ekzemple, <strong>katoj OR hundoj</strong>.
