Multiversion (8.x-1.0-beta34) - en to nl translation catalogue (31 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Revision ID
nl: Revisie-ID

en: Owner
nl: Eigenaar

en: Revert
nl: Terugzetten

en: Revisions for %title
nl: Revisies van %title

en: Revision
nl: Revisie

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Workspace
nl: Werkruimte

en: Do you really want to continue?
nl: Weet u zeker dat u verder wilt gaan?

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
nl: Zoek op elk van de beide trefwoorden door het toevoegen van <strong>OR</strong> in hoofdletters. Bijvoorbeeld: <strong>hond OR kat</strong>.

en: Publishing status
nl: Publicatiestatus

en: Current revision
nl: Huidige revisie

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
nl: De zoekopdracht bevat te veel AND/OR-functies. Enkel de eerste @count woorden van de zoekopdracht zijn gebruikt.

en: Revision translation affected
nl: Revisie beïnvloed door vertaling

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
nl: Geeft aan of de laatste wijziging van een vertaling bij de huidige revisie hoort.

en: @date by @username
nl: @date door @username

en: You must include at least one keyword to match in the content, and punctuation is ignored. | You must include at least one keyword to match in the content. Keywords must be at least @count characters, and punctuation is ignored.
nl[0]: Gebruik minstens één trefwoord om naar te zoeken (leestekens worden genegeerd).
nl[1]: Gebruik minstens één trefwoord, van meer dan @count tekens, om naar te zoeken (leestekens worden genegeerd).

en: @langname revisions for %title
nl: @langname revisies voor %title

en: Current workspace
nl: Actieve werkruimte

en: Administer workspaces
nl: Werkruimten beheren

en: Workspace ID
nl: Werkruimte-ID

en: Default revision
nl: Standaardrevisie

en: The workspace name.
nl: De naam van de werkruimte.

en: The workspace owner.
nl: De eigenaar van de werkruimte.

en: The time that the workspace was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de werkruimte voor het laatst is bewerkt.

en: Set as current revision
nl: Als huidige revisie instellen

en: Enabled entity types
nl: Ingeschakelde entiteitstypes

en: A boolean indicating the published state.
nl: Een boolean ter indicatie van de publicatiestatus.

en: Workspace name
nl: Werkruimtenaam

en: A flag indicating whether this was a default revision when it was saved.
nl: Een vlag die aangeeft of dit een standaardrevisie was toen hij opgeslagen werd.
