Multiversion (8.x-1.0-beta34) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Type
cy: Math

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Revert
cy: Dychwelyd

en: Revisions for %title
cy: Diwygiadau i %title

en: Revision
cy: Diwygiad

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
cy: Chwilio am un o'r ddau derm gyda priflythyren <strong>NEU</strong>.  Er enghraifft, <strong>cathod NEU cŵn</strong>.
