Murmurations (1.0.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Submit
hr: Pošalji

en: Tags
hr: Oznake

en: Country
hr: Država

en: Settings
hr: Postavke

en: Save
hr: Spremi

en: Region
hr: Regija

en: Keywords
hr: Ključne riječi

en: Mission
hr: Misija

en: Location
hr: Lokacija

en: General
hr: Općenito
