Murmurations (1.0.0-alpha3) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Tags
sv: Etiketter

en: Country
sv: Land

en: Settings
sv: Inställningar

en: Save
sv: Spara

en: Keywords
sv: Nyckelord

en: Mission
sv: Syfte

en: Location
sv: Plats

en: General
sv: Allmän

en: Latitude
sv: Latitud

en: Longitude
sv: Longitud

en: Locality
sv: Plats
