Murmurations (1.0.0-beta4) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Tags
ur: ٹیگز

en: Country
ur: ملک

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Region
ur: علاقہ
