Murmurations (1.0.0) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Submit
bg: Запис

en: Tags
bg: Таг

en: Country
bg: Страна

en: Settings
bg: Настройки

en: Save
bg: Запази

en: Region
bg: Област на сайта

en: Keywords
bg: ключови думи

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Mission
bg: Мисия

en: Location
bg: Местоположение

en: General
bg: Общи
