Murmurations (1.0.1) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Submit
is: Vista

en: Tags
is: Efnisorð

en: Country
is: Land

en: Settings
is: Stillingar

en: Save
is: Vista

en: Region
is: Svæði

en: Keywords
is: Lykilorð

en: Configure
is: Stilla

en: Mission
is: Tilgangur

en: Location
is: Staðsetning

en: General
is: Almennt
