Murmurations (1.0.1) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Submit
ru: Отправить

en: Tags
ru: Теги

en: Country
ru: Страна

en: Settings
ru: Настройки

en: Save
ru: Сохранить

en: Region
ru: Область

en: Keywords
ru: Ключевые слова

en: Configure
ru: Настроить

en: Mission
ru: Миссия

en: Location
ru: Место

en: General
ru: Общий

en: Latitude
ru: Широта

en: Longitude
ru: Долгота

en: Locality
ru: Местоположение

en: Working
ru: В работе

en: Organisation
ru: Организация
