Murmurations (1.0.2) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Submit
kk: Жіберу

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Save
kk: Сақтау

en: Region
kk: Аумақ

en: Keywords
kk: Кілтсөздер

en: Configure
kk: Баптау

en: Mission
kk: Мақсаты

en: Location
kk: Орналасуы

en: General
kk: Басты
