Murmurations (1.0.3) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Submit
af: Stuur

en: Tags
af: Etikette

en: Country
af: Land

en: Settings
af: Verstellings

en: Save
af: Stoor

en: Keywords
af: Sleutelwoorde

en: Configure
af: Verstel

en: Mission
af: Missie

en: Location
af: Ligging
