Murmurations (1.0.3) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Tags
ta: குறிச்சொற்கள்

en: Country
ta: நாடு

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Save
ta: சேமி

en: Region
ta: பகுதி

en: Keywords
ta: குறிச்சொற்கள்

en: Configure
ta: முறைப்படுத்து

en: Mission
ta: தளக் கருதுகோள்

en: Location
ta: இடம்

en: General
ta: பொது
