Murmurations (1.0.4) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Country
da: Land

en: Settings
da: Indstillinger

en: Save
da: Gem

en: Keywords
da: Nøgleord

en: Configure
da: Konfigurér

en: Mission
da: Formål

en: Location
da: Lokation

en: General
da: Generelt

en: Latitude
da: Breddegrad

en: Longitude
da: Længdegrad

en: Locality
da: Lokalitet
