Murmurations (1.0.4) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Submit
fa: ثبت

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: Country
fa: کشور

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Save
fa: ذخیره

en: Region
fa: ناحیه

en: Keywords
fa: کلمات کلیدی

en: Configure
fa: پیکربندی

en: Mission
fa: رسالت

en: Location
fa: مکان

en: General
fa: عمومی
